•  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  •  +48 796 591 222

Search HP

O mnie
“My goal as an educator is that every afternoon, kids are chomping at the bit to come back tomorrow”.

Drodzy Wyborcy,

Wychowałem się w rodzinie, w której takie wartości jak Bóg, honor, Ojczyzna były wyznacznikiem drogi życiowej. Mój dziadek – Powstaniec Warszawski, wywarł ogromny wpływ na ukształtowanie moich poglądów.

Dzięki niemu po raz pierwszy uczestniczyłem już jako kilkuletni chłopiec w pieszej pielgrzymce na Jasną Górę. Wpłynęło to także na moją dalszą edukację. Uczęszczałem do Katolickiego Liceum Ogólnokształcące pw. Świętego Augustyna. Następnie studiowałem prawo na Uniwersytecie Warszawskim.
 
Po ukończonej aplikacji prokuratorskiej wykonywałem zawód radcy prawnego, a następnie adwokata. Reprezentowałem m.in. Jarosława Kaczyńskiego, Zbigniewa Ziobrę, Jerzego Roberta Nowaka, a po Katastrofie Smoleńskiej część rodzin ofiar.

Jestem reprezentantem i głosem wyborców. Dzięki Państwa zaufaniu możemy wspólnie zmieniać Polskę. Poznaj moje działania w regionie. 

Wystąpienia na stronie głównej

ul. Wełniany Rynek 11/7,  85-036 Bydgoszcz

tel. +48 796 591 222

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

@ 2020 Copyright Bartosz Kownacki